Skupina AUTOCONT

AUTOCONT Slovensko patrí do skupiny AUTOCONT s materskou spoločnosťou v Čechách. Do skupiny patria ďalšie sesterské spoločnosti, ktoré rozširujú jej obchodné a realizačné možnosti.

AUTOCONT a.s.

AUTOCONT a.s. je česká súkromná spoločnosť, ktorá vyše 30 rokov úspešne zavádza a prevádzkuje užitočné informačné technológie. Zameriava sa na poskytovanie komplexných IT riešení a služieb pre firemnú klientelu a štátnu správu. AUTOCONT je v súčasnej dobe najväčším a najvýznamnejším českým dodávateľom informačných a komunikačných technológií.Viac na www.autocont.cz.

DataSpring s.r.o.

Poskytuje profesionálne cloudové a IT služby pre firmy a organizácie v dvoch geograficky oddelených datacentrách v Českej republike. Zameriava sa na poskytovanie cloudové infraštruktúry, zabezpečuje IT bezpečnosť, poskytuje databázy a novo tiež ponúkame prvý český pleAzureStack, cloudovú samoobsluhu postavenú na Microsoft Azure.Zákazníkům pomáha s návrhom najvhodnejšieho riešenia. Postará sa aj o kompletnú migráciu dát do nášho prostredia aj starostlivosť o ne. Má vlastný tím IT odborníkov a nonstop Service Desk. Viac na www.dataspring.cz.

Cloud4com a.s.

Spoločnosť bola založená na jar 2010 so zámerom poskytovať svojim zákazníkom infraštruktúru profesionálneho dátového centra ako službu (IaaS). Jednalo sa najmä o výpočtový výkon, diskový priestor, sieťové prvky a bezpečnosť, všetko s vysokou garantovanou spoľahlivosťou a dostupnosťou. Od roku 2019 je spoločnosť súčasťou skupiny AUTOCONT a je riadená ako súčasť Business Unit MidMarket. Dopĺňa tak ponuku službeb konceptu "Sme Vaše IT" a novo buduje ucelený ekostytém služieb www.accloud.cz

Internet Projekt, s.r.o.

Spoločnosť sa secializuje na vývoj webových aplikácií, portálov, e-commerce a konzultácie k produktom spoločnosti Sitecore. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne, len tak môže webové riešenie na mieru plniť svoju funkciu a očakávané obchodné ciele. Či už ide o jednoduchý web s vlastným redakčným systémom alebo robustný e-commerce riešenie, skúsení a certifikovaní vývojári sú k dispozícii. Spoločnosť je riadená ako súčasť Business Unit PAS., Viac na www.i-projekt.cz .

Záujem ?