Podnikové informačné systémy (ERP)

Zvýšenie produktivity, lepšie informácie pre rozhodovanie prispôsobeným zmenám, to sú hlavné očakávané prínosy podnikového informačného systému - Enterprise Resource Planning (ERP). Ten integruje a automatizuje kľúčové i podporné firemné procesy, najmä ekonomiku, nákup, predaj, logistiku, výrobu, riadenie ľudského kapitálu a ďalšie podnikové agendy.

Pomocou moderných riešení Microsoft Dynamics, skúseného a stabilného implementačného tímu a dlhodobého strategického partnerstva so spoločnosťou Microsoft prinášajú naše ERP systémy konkurenčné výhody a očakávané prínosy menším i väčším zákazníkom.  Máme skúsenosti zo stoviek projektov Dynamics NAV i AX, a aktuálne sa v ďalšom rozvoji sústredíme na novú generáciu podnikových riešení - Microsoft Dynamics 365. Viac informácií nájdete na www.acdynamics365.cz.

Prevádzka menšej firmy

Microsoft Dynamics 365 Business Central je komplexný podnikový informačný systém zameraný na potreby malých a stredne veľkých spoločností, ktorým umožňuje získať podrobnější prehľad o dianí celej spoločnosti.

Zjednodušuje a podporuje procesy z oblasti riadenia financií, obchodu, distribúcie, projektového riadenia, výroby a mnoho ďalších. Microsoft Dynamics 365 Business Central ponúka i šikovné analytické nástroje pre manažérske vyhodnocovanie a reporting.

Viac informácií nájdete TU.

Prevádzka väčšej firmy

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations je informačný systém určený pre spoločnosti, ktoré hľadajú komplexné a zároveň prispôsobiteľné softwarové riešenia poskytujúce všetky funkcionality potrebné k efektívnej prevádzke.

Firmy, ktorých kľúčové procesy a obchodné rozhodnutia podporuje Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, získavajú konkurenčnú výhodu vďaka automatizácii procesov, podpore rôznych typov výrob, zvýšení kvality dát v rámci organizácií a vďaka štandardizácie a optimalizácie dodavateľsko-odberateľského reťazca.

Viac informácií nájdete TU.

Riadenie ľudských zdrojov

Microsoft Dynamics 365 for Talent je cloudové riešenie pre oblasť ľudských zdrojov. Firmám pomáhá zdokonaliť kľúčové HR agendy, uľahčuje proces náboru nových zamestnancov a je pomocníkom pri nástupe nových ľudí, ktorým umožňuje rýchle zapracovanie. Nezabúda ani na riadenie rozvoja a rast zamestnancov, správu zamestnaneckých benefitov, miestnu legislatívu a mnoho ďalšieho.

Aplikácia Microsoft Dynamics 365 for Talent je naviac plne integrovaná s nástrojom LinkedIn Recruiter, ktorý zaisťuje prístup do najväčšej siete talentov na svete – profesné siete LinkedIn.

Viac informácií nájdete TU.

Odvetvové riešenia

Ponúkame hotové odvetvové riešenia podnikových informačných systémov, ktoré v sebe zahŕňajú naše procesné know-how a pokrývajú špecifiká vybraných odvetví.

Podrobnosti k odvetvovým riešeniam nájdete TU