Cisco Webex: komunikácia a spolupráca na 110%

Organizácie v súčasnosti potrebujú rýchlejšie a efektívnejšie možnosti komunikácie a spolupráce so zamestnancami v rôznych regiónoch, zákazníkmi z iných krajín a externými pobočkami. Čoraz viac spoločností využíva virtuálne tímy, ktoré prinášajú vedomosti a odbornosť zo miest alebo aj krajín. Odborníci priamo na mieste pod jednou strechou už nie sú nevyhnutní.

Dôležitou súčasťou úspechu každej firmy je spolupráca. Organizácie čelia novým výzvam, ktoré súvisia aj so zložitým globálnym ekonomickým prostredím, a tak je spolupráca dôležitejšia než kedykoľvek predtým. Firmy sa konkrétne snažia dostať pod kontrolu prevádzkové a investičné náklady a zároveň zvýšiť produktivitu zamestnancov a udržať si náskok pred konkurenciou.

Aj Vaša organizácia potrebuje technológie, ktoré pomôžu ľuďom vybudovať vzťahy podobné osobným vzťahom, vymieňať si informácie a spájať rôzne tímy – bez zlyhaní, kedykoľvek a kdekoľvek, na každej platforme a zariadení.

Potrebujete riešenie, ktoré vám umožní uskutočňovať interaktívne porady, organizovať atraktívne podujatia, prenášať naživo prezentácie týkajúce sa predaja, implementovať vzdelávacie programy na diaľku a poskytovať nepretržitú podporu pre zákazníkov.

Spoznajte naše riešenia na mieru. Nechajte si zadarmo vypracovat ponuku. Kontaktujte nás.