Vedenie spoločnosti

Milan Futák (* 1962)

Riaditeľ spoločnosti a konateľ

Milan Futák

Milan Futák prišiel do spoločnosti versity v roku 2009 zo spoločnosti HP, kde zastával pozíciu Country Managera pre Českú a Slovenskú republiku v divízii osobných systémov. Milan Futák je absolventom Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Je ženatý a má 2 deti.

Medzi záľuby Milana Futáka patrí šport a cestovanie.

 

Peter Trajlinek (* 1972)

Obchodný riaditeľ

Peter Trajlinek

Peter Trajlinek pôsobí v spoločnosti AUTOCONT od septembra 2013. Je absolventom Matematicko-fyzikálnej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, po ktorej pokračoval v akademickej práci na Fakulte manažmentu UK. V roku 1997 prešiel z akademického sveta do súkromného sektora, keď nastúpil do spoločnosti HT Computers. Tá sa neskôr stala súčasťou spoločnosti Siemens na Slovensku, IT časť ktorej bola v roku 2011 celosvetovo odpredaná spoločnosti Atos. Nastúpil ako systémový inžinier a za 16 rokov v jednej spoločnosti prešiel viacerými technicko-manažérskymi pozíciami až po manažéra zodpovedného za dodávky rozsiahlych infraštruktúrnych IT projektov a prevádzkových služieb.

Vo svojom voľnom čase sa Peter Trajlinek venuje predovšetkým rodine, ale aj knihám a potápaniu.

Mário Háronik (* 1970)

Riaditeľ Regionálneho obchodného centra Stred a konateľ

Mário Háronik

Mário Háronik prišiel do spoločnosti versity (predtým K+K) v roku 1993, hneď potom ako ukončil štúdium na Elektrotechnickej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Vo versity/K+K pôsobil ako obchodný manažér a následne od roku 2007 ako riaditeľ pobočky v Žiline. Od roku 2011 je riaditeľom Regionálneho obchodného centra Stred. Je ženatý a má 3 deti.

Medzi záľuby Mária Háronika patrí šport – hlavne futbal, golf, starostlivosť o mládež a história.

 

Stanislav Šlesarik (* 1962)

Riaditeľ Regionálneho obchodného centra Západ

Stanislav Šlesarik

Stanislav Šlesarik nastúpil do spoločnosti K+K (dnes AUTOCONT) v roku 1991. Počas svojho pôsobenia v spoločnosti prešiel rôznymi pozíciami. Začínal organizovaním dovozu a preclievaním tovaru, pokračoval ako obchodný manažér a neskôr pôsobil ako senior obchodník. Od roku 2013 je riaditeľom pobočky ROC západ.

Je ženatý a má dve deti.

Medzi jeho záľuby môžeme zaradiť "rodinný život", posedenie pri dobrom jedle a vínku. Víkendy rád trávi s rodinou na svojej chalúpke pri jazere.

 

Ľuboš Fabrici (* 1973)

Riaditeľ Regionálneho obchodného centra Východ

Ľuboš Fabrici

Ľuboš Fabrici je absolventom Strojníckej fakulty na Technickej univerzite v Košiciach. V roku 1994 nastúpil do spoločnosti versity (predtým K+K) na pozíciu obchodného zástupcu. Neskôr pôsobil na pozíciách produktového a projektového manažéra. Od roku 2011 je riaditeľom ROC Východ.

Vo voľnom čase sa Ľuboš Fabrici aktívne venuje futbalu a lyžovaniu.