Veľkoobchod a maloobchod

Firmám s veľkoobchodnou či maloobchodnou činnosťou dodávame riešenia infraštruktúry a bezpečnosti ICT i komplexné podnikové informačné systémy Microsoft Dynamics 365, ktoré dokážu pokryť špecifiká odboru i individuálne potreby. Riadený sklad, distribučná sieť a logistika, maloobchod, starostlivosť o zákazníkov i ekonomika vám pomôžu efektívne riadiť procesy nákupu, skladovania, distribúcie a predaja tovaru. Všetky relevantné informácie pod kontrolou vďaka vždy aktuálnym a dostupným manažerským výstupom.

Naše riešenia zahŕňajú prepojenia so skladovými technológiami, dokumentačnými systémami, skenovacími pracoviskami pre elektronické spracovanie prijatých faktúr i napojení pokladničných systémov, B2B i B2C webových portálov či riešení pre EDI komunikáciu. Referencie pre daný odbor ponúka zákazníkovi inšpiráciu i istotu, že pracuje so skúseným partnerom.

Obchodné a distribučné spoločnosti

Pro obchodní a distribuční firmy jsme na základě našich zkušeností vytvořili řešení na bázi Microsoft Dynamics, které dokáže pokrýt specifika tohoto oboru i individuální potřeby vaší firmy. Propracovaný moderní sklad, logistika, distribuční síť, obchod i účetnictví vám pomohou efektivně řídit procesy nákupu, distribuce a prodeje zboží. Vše máte navíc pod kontrolou díky aktuálním přehledným manažerským výstupům.

Maloobchod

Náš specializovaný informační systém pro retail propojuje pokladní řešení, prodej, správu skladů i celého dodavatelského řetězce s propagačními a obchodními aktivitami, správou financí a analytickými nástroji. Centralizovaná správa prodejní sítě, flexibilní pokladna integrovaná přímo do informačního systému, podpora prodeje a reklamních akcí, cenotvorba, možnost vícekanálového prodeje, eshop, to jsou nástroje , které vám pomůžou zvýšit prodej a zároveň kontrolovat náklady.