Lenovo

Lenovo

Spoločnosť Lenovo je inovatívna, nadnárodná technologická firma založená na základoch akvizície divízie osobných počítačov spoločnosti IBM spoločnosťou Lenovo Group.

Spoločnosť Lenovo je jedným z celosvetových lídrov na poli osobných a prenosných počítačov. Vyvíja, vyrába a ponúka špičkové, spoľahlivé a výkonné produkty a služby s pridanou hodnotou záujemcom z celého sveta.

O spoločnosti

Medzinárodná spoločnosť Lenovo sa zameriava na výrobu svetovo najmodernejších osobných počítačov. Obchodný model spoločnosti Lenovo stavia na modernizácii, efektívnej prevádzke a spokojnosti zákazníkov, zameriava sa rovnako na investície na rozvíjajúcich sa trhoch. Spoločnosť vznikla zakúpením divízie osobných počítačov IBM skupinou Lenovo Group a momentálne sa venuje vývoju, výrobe a predaju spoľahlivých, vysoko kvalitných, bezpečných a ľahko použiteľných technologických produktov a služieb pre zákazníkov z celého sveta. Hlavné výskumné centrá spoločnosti Lenovo sa nachádzajú v japonskom Yamato, čínskom Pekingu, Šanghaji a Šenzene a v americkom Raleigh. Viac informácií na www.lenovo.sk

Odbornosť a certifikácie spoločnosti AUTOCONT

Spoločnosť AUTOCONT je držiteľom statusu Lenovo Premium Gold Business Partner.