Kľúčové partnerstvo so spoločnosťou Veeam

Veeam

Veeam rozpoznáva nové výzvy podnikov všetkých veľkostí po celom svete, ktorým čelí pri zaistení Always-On Business, moderného nepretržitého biznisu, ktorý má byť k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. K riešeniu tohto problému sa stal Veeam priekopníkom nového trhu Riešení dostupnosti pre veľké podniky (Availability for the Always-On Enterprise). Na rozdiel od starých riešení záloh, ktoré poskytujú ciele času obnovy (RTO) a bodu obnovy (RPO) rádovo v hodinách až dňoch, Veeam pomáha podnikom dosiahnuť hodnoty cieľov času a bodu obnovy (RTPO) nižšie ako 15 minút pre všetky aplikácie a dáta. To dosahuje prostredníctvom zásadne nového typu holistického riešenia, ktoré umožňuje vysokorýchlostné obnovenie dát, zamedzuje strate dát, poskytuje overiteľnú ochranu, zmiernenie rizík a kompletnú transparentnosť. Riešenie Veeam Availability Suite, ktoré obsahuje Veeam Backup & Replication, využíva virtualizačné, ukladacie a cloudové technológie, ktoré umožňujú moderným dátovým centrám šetriť organizáciám čas, zmierniť riziká a výrazne znižovať investičné a prevádzkové náklady.

O spoločnosti

Veeam bol založený v roku 2006 a v súčasnej dobe má po celom svete viac ako 34 500 ProPartnerov a viac ako 168 000 zákazníkov. Globálna centrála spoločnosti sa nachádza v Baare vo Švajčiarsku, ďalšie pobočky má spoločnosť Veeam po celom svete. Pre viac informácií navštívte www.veeam.com/cz/.

Odbornosť a certifikácie spoločnosti Veeam

Spoločnosť AUTOCONT je držiteľom štatútu Veeam GOLD ProPartner, spĺňa tak najvyššie požiadavky na kvalitu a úroveň služieb, spĺňa tiež počet certifikovaných technických aj obchodných konzultantov v danej oblasti.