Citrix

Citrix

Ucelená produktová rada spoločnosti Citrix prináša zákazníkom komplexnú a efektívnu dynamickú infraštruktúru pre poskytovanie aplikácií a desktopov odkiaľkoľvek, kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Virtualizačné nástroje Citrix, ktoré pokrývajú riešenia od dátového centra až po koncové zariadenia užívateľov, sú modernou, osvedčenou a spoľahlivou metódou poskytovania aplikácií a desktopov užívateľom.

O spoločnosti

Spoločnosť Citrix Systems je predným dodávateľom virtuálnych počítačových riešení, ktoré pomáhajú ľuďom pracovať kedykoľvek, odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek prístroja. Viac než 250 000 organizácií z celého sveta spolieha na to, že im Citrix pomôže vybudovať jednoduchšie a ekonomickejšie IT prostredie pre ich užívateľov vďaka virtuálnym desktopom, stretnutiam a dáta centrám. Virtualizačné, networkingové a cloudové riešenia Citrix zaisťujú viac než 100 miliónov korporátnych desktopov a využíva ich až 75 % užívateľov internetu každý deň. Citrix udržuje partnerský vzťah s viac než 10.000 firmami vo viac než 100 krajinách. Viac informácíí na www.citrix.cz

Odbornosť a certifikácie spoločnosti AUTOCONT

Spoločnosť AUTOCONT je držiteľom partnerskej úrovne Citrix Solution Advisor - Silver Partner. Dosiahnutý štatút je výsledkom a dôkazom vysokej odbornosti našich certifikovaných obchodných, konzultačných a implementačných špecialistov. Súčasne je pre našich zákazníkov zárukou, že pri návrhoch a realizácii riešení Citrix spolupracujú s osvedčeným profesionálnym dodávateľom.