Šetrite firemné náklady

Zariaďte si úspory, predikovateľné náklady a inovácie

Microsoft Office 365 prináša reálne úspory, predikovateľné náklady a inovácie. AUTOCONT je schopný, ako priamy partner Microsoftu, podľa veľkosti a potrieb zákazníka navrhnúť ekonomicky optimálny model využívania a platenia tohto softwaru v 3ročnom, 1ročnom či mesačnom režime. AUTOCONT ako Microsoft Cloud Service Provider umožňuje zákazníkovi dokonca mesačne platiť len tie typy a počty licencií, ktoré reálne v danom mesiaci potrebuje používať (napr. vzhľadom k nastupujúcim či odchádzajúcim zamestnancom, zmenám zamerania ľudí a potrieb apod.).

S nasadením MS Office 365 odpadnú časté obnovy či upgrady časti IT infraštruktúry, ktoré stoja množstvo peňazí. IT oddelenie bude mať viac času venovať sa nápadom, ako vylepšiť procesy či postupy prinášajúce firme peniaze. Údržbou a riešením problémov s IT infraštruktúrou spotrebujú menej času. Využívanie komunikačných možností MS Office 365 ušetrí mnohým firmám na cestovných nákladoch zamestnancov viac, než ich stojí vlastný software.

MS Office 365 zaistí, že je vo firme neustále využívaný najmodernejší software. Firma tak nielen podporuje inovácie a drží krok či predbieha konkurenciu na trhu, ale zároveň poskytuje ako zamestnávateľ svojim ľuďom to najlepšie pracovné prostredie.

 

Zistite viac

PDF štúdia s porovnaním nákladov na prevádzku IT s využitím Office 365 verzus lokálne IT riešenie

LinkedIn E-mail