AUTOCONT opäť získal ocenenie Najväčší komerčný partner HP

Bratislava (13. decembra 2018) - Spoločnosť AUTOCONT s.r.o. získala aj tento rok ocenenie Najväčší komerčný partner HP pre rok 2018.

Spoločnosť HP Inc. sa poďakovala svojim obchodným partnerom na Slovensku za spoluprácu v roku 2018. Predstavitelia spoločnosti vyzdvihli tých najvýznamnejších a zároveň im následne odovzdali ocenenie za spoluprácu na slávnostnom podujatí v priestoroch River´s Clubu v Bratislave. Výbornú atmosféru spríjemňovalo predstavenie tanečné skupiny Vertigo a koncert skupiny La Jana and her cats. Certifikáty najlepším partnerom odovzdala osobne Erika Lindauerová, generálna riaditeľka spoločnosti HP pre český a slovenský trh, spolu s channel manažérom Pavlom Machovským.

„Spoluprácu s našimi partnermi aj tento rok hodnotíme na výbornú. Teší nás, že s niektorými spolupracujeme už viacero rokov, čiže môžeme potvrdiť, že sa nám spoločná kooperácia osvedčila. Veríme, že naše úspešné partnerstvá sa odzrkadlia aj na ďalších spoločných aktivitách, s ktorými budú spokojní predovšetkým naši zákazníci,“ uviedla Erika Lindauerová.

Ocenenie Najväčší komerčný partner HP prevzal za spol. AUTOCONT Stanislav Šlesarik, riaditeľ Regionálneho obchodného centra Západ.

O spoločnosti HP Inc.

Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré uľahčujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, riešení a služieb vytvára zážitky, ktoré ohromujú. Viac informácií o HP Inc. nájdete na www.hp.com.

AUTOCONT s.r.o. je HP Platinum Partner so špecializáciami HP Client Virtualization Specialist, HP Workstation Business Specialist, HP Managed Print Specialist, HP Managed Print Specialist – Solution, HP Managed Print Specialist – Channel, HP Services Specialist – Computing, HP Services Specialist – Printing, HP Services Specialist – Sales.