Logo eKatalog Logo AutoCont

Zasadačky pod kontrolou

Potrebujete zlepšiť využívanie a efektivitu vašich priestorov?

Meeting Room System Vám umožní spravovanie všetkých miestností Vašej spoločnosti v reálnom čase, v celej spoločnosti, a to pomocou internetového prehliadača, centrálne a efektívne. Pripojí sa k vášmu systému a významne zlepší využívanie a efektivitu priestorov.

Potrebujete miestnosť práve teraz? Navštívte najbližšie zariadenie a nájdite voľnú miestnosť. Našli ste prázdnu miestnosť? Zarezervujte si ju pre seba a informujte kolegov. Miestnosť je obsadená? Jednoduchým dotykom nájdite inú voľnú. Potrebujete predĺžiť stretnutie? Jednoducho si predĺžte rezerváciu priamo na zariadení. Skončili ste stretnutie skôr? Jednoducho poskytnite priestor iným. Potrebujete zmenu, alebo Vám chýba vybavenie? Dotykom si vyžiadajte, čo Vám chýba. Miestnosť je špinavá, alebo nefunguje klimatizácia? Oznámte to na tablete. Neviete nájsť miestnosť? Na obrazovke si zobrazte jej polohu a najkratšiu cestu. Zmenila sa pôvodná miestnosť? Informujte o zmene na displeji. Zabudli ste si rezervovať miestnosť? Žiadny problém – vyhľadajte a skontrolujte na displeji voľnú miestnosť, zarezervujte si ju a môžete vykonávať svoju prácu neprerušovane.

Meeting Room System ponúka efektívne riešenie s možnosťou použitia rôznych druhov zariadení, inštaláciu v zasadacích miestnostiach a centrálnych oblastiach s rôznymi veľkosťami displejov.

Viac info

Exkluzívny 14“ HDR displej

Horúca novinka medzi konvertibilnými laptopmi od Lenova uchváti tenkosťou a ľahkosťou. Vďaka 360° pántu sa vám ThinkPad X1 Yoga prispôsobí. Fenomenálna možnosť displeja HDR poskytuje 100% farebný gamut pre jasné a realistické zobrazenie. Integrované pero ThinkPad Pen Pro je perfektným spôsobom, ako popustiť uzdu kreativite. Funkcia overovania FIDO zvyšuje bezpečnosť, takže sa môžete sústrediť na svoje podnikanie.

Viac info

Elegantný a dostupný

ZenBook od Asusu prichádza v dokonalej harmónii a skvelým pomerom medzi telom laptopu a displejom. Z multitaskingu a dokončovania rozbehnutých projektov sa tak stáva zábava. Menej konštrukcie a viac displeja znamená i ľahšiu hmotnosť a prenosnosť, takže na všetkom potrebnom môžete pracovať kedykoľvek to bude možné, pretože si svoj ZenBook jednoducho vezmete so sebou.

Viac info

Apple zachraňuje životy

Apple už 11 rokov v rámci projektu RED podporuje program proti šíreniu AIDS, ktorý zaisťuje poradenstvo, testovanie a lieky brániace prenosu HIV z matky na nenarodené dieťa. K svetu bez AIDS môžete prispieť aj vy kúpou špeciálnej edície Iphone 8. Okrem výnimočného smartphonu, tak vykonáte aj výnimočný čin, ktorý zachráni životy a prispeje k vykoreneniu vírusu HIV.

Viac info

Revolúcia pri poradách a konferenciách!

HP Shareboard dokáže z bežnej bielej tabule alebo chartboardu priebežne snímať a ukladať obsah, ktorý vám rovno prevedie do podoby PDF súboru a pošle kamkoľvek budete chcieť. Vaše konferencie tak už nikdy nebudú ako predtým! Všetko môžete mať dokonale zdokumentované a vyhnete sa tak nedorozumeniam alebo prácnemu prepisovaniu. Pritom je vďaka ramenu s univerzálnym úchytom a malej veľkosti veľmi jednoduchý na používanie.

Viac info

Mimoriadne ľahký a tenký

Poznajte nepoznanú flexibilitu s novým tabletom S2 od Samsungu. Vďaka pozoruhodne tenkému a ľahkému designu si môžete vziať svoje pracovné súbory, videá či fotky kdekoľvek a zdieľať ich s každým, na kom vám záleží. Pomer strán 4:3 tabletu Galaxy Tab S2 ponúka ideálne prostredie pre kancelárske úlohy. Puzdro tabletu obsahuje klávesnicu, ktorá ponúka podobný zážitok ako PC. 8 MP fotoaparát a objektív zase zaisťuje ostrejšie, jasnejšie a čistejšie snímky.

Viac info

All in One od HP

Spolupracujte s kolegami na jedinom štýlovom a výkonnom zariadení HP ProOne 440. Vďaka neuveriteľnej flexibilite zariadenia a integrovanému systému káblov optimalizujete svoje pracovisko pre ten najlepší kolektívny výkon. Tento elegantný All in One počítač zaistí celodenný spoľahlivý výkon a efektívnu spoluprácu, či už ho nasadíte do predných línií recepcií, alebo do kancelárií pre firemné operácie v zákulisí.

Viac info