Majte firemné informácie v bezpečí

Zabezpečte dostatočne firemné informácie a dokumenty

Bojíte sa, že zamestnanci vynesú z firmy dôverné dáta o zákazníkoch, zmluvách apod.? Že sa dôverný e-mail, alebo dokument dostane do nesprávnych rúk? Že prídete o dôležité firemné informácie či dáta? Alebo že sa zastaví obchod, priebeh zákaziek, výroba či chod celej firmy pri výpadku IT?

Vďaka svojmu konceptu prináša MS Office 365 dostatočné zabezpečenie firemných informácií. Citlivé informácie a dokumenty neuniknú z firmy, firemné systémy pobežia spoľahlivo v režime 365/24/7, nech už sa deje čokoľvek. Nikdy neprídete o svoje dáta – sú zabezpečené tak robustne, ako si to žiadna zo stredných či menších firiem reálne nemôže dovoliť. Vďaka použitiu MS Office 365 sa zároveň jednoducho zbavíte spamov, vírov a ďalších hrozieb z internetu.

Pokiaľ vo firme pracujete s internými či externými dokumentami skutočne dôverného, či veľmi citlivého charakteru, odporúčame vám pre naozaj silné zabezpečenie a zároveň podporu zdieľania dokumentov v rámci prostredia MS Office 365 či Sharepoint Online, použiť náš vlastný šifrovací softwarový produkt AC NINA, ktorý rozširuje možnosti zabezpečenia MS Office 365.