Logo eKatalog Logo AutoCont

Výkonný a štýlový IdeaPad 530S

Nový Lenovo IdeaPad 530S sa s hrúbkou 16,4 milimetrov a váhou pod 1,5 kilogramu vojde bez prekážania kamkoľvek. S výdržou batérie až 8 hodín a možnosťou rýchleho nabíjania sa jedná o ideálneho spoločníka na akúkoľvek cestu. Či už potrebujete pracovať alebo odpočívať.

Výkon obstará najnovšia generácia procesorov Intel® Core™ i7 ponúkajúca rýchlejšie spustenie a jednoduchý multitasking. Ideapad 530s disponuje vynikajúcim výkonom a robustným úložiskom. Užite si pamäť 16 GB DDR4 a úložisko až 512 GB PCIe SSD. S dedikovanou grafickou kartou NVIDIA zvládnete aj zložitejšie grafické programy.

Pre pobavenie využite bezprecedentné herné možnosti, skvelé zobrazenie so záplavou detailov, farieb a vysokým rozlíšením, alebo ešte lepší zvuk. S reproduktormi Harman zlepšujte dialógy, poskytujte detailne vykreslený zvuk a maximalizujte úroveň hlasitosti vášho počítača bez skreslenia.

Viac info

Skupina AUTOCONT sa pripravuje na rozvoj

Dôvodom pre zmeny a pre fúziu niekoľkých spoločností v rámci skupiny, ktoré boli naplánované už na začiatku roku 2018, je zjednodušenie organizačnej štruktúry celej skupiny a príprava na budúci rast spoločnosti.

Viac info

HP Elite x2 1013 = dokonalé hybridné zariadenie

Na tomto neuveriteľne tenkom a ľahkom 13-palcovom hybridnom notebooku si môžete vychutnávať vysoký výkon svojich profesionálnych aplikácií. Je vybavený prémiovým zvukom, kamerami s vysokým rozlíšením a mikrofónom na zadnej strane. Chráni vašu identitu pomocou funkcie HP Multi-Factor Authenticate 2. generácie. Výkonné procesory si poradia s vašimi profesionálnymi aplikáciami, zatiaľ čo vďaka mobilite tabletu budete môcť pracovať aj v teréne.

Viac info

Nová úroveň tabletu

S modelom Samsung Galaxy Tab S4 získate prvý ozajstný 2v1 tablet na trhu, ktorý sa po pripojení klávesnice chová ako reálny laptop. Tomu zodpovedá užívateľské rozhranie, ktoré pripomína prostredie v klasických stolných počítačoch. K ľahšiemu ovládaniu 11“ displeja dopomôže S Pen stylus a možnosť bezdrôtovo pripojiť akúkoľvek klávesnicu a myš.

Viac info

Vzdialená správa displejov Samsung

Používajte viacero typov zobrazení pomocou jedného zjednoteného servera. Tá najväčšia výhoda systému Samsung MagicInfo™ Server spočíva v možnosti poskytovať viacero sieťových riešení pre rôzne displeje bez ohľadu na ich umiestnenie. Systém sa tiež pýši rozsiahlou kompatibilitou a schopnosťou pracovať s veľkým množstvom pripojených zariadení Samsung SMART Signage - samostatne umiestnené displeje, videosteny, vonkajšie obrazovky, malé displeje, obrazovky eBoard a ďalšie prístroje.

Viac info

Najsilnejší MacBook

S veľkou silou prichádza veľká zodpovednosť. A preto Apple vydáva dosiaľ najvýkonnejšiu, najrýchlejšiu a najdokonalejšiu verziu populárneho MacBooku. Nový MacBook Pro obsahuje novú generáciu šesťjadrových procesorov Intel, až 32 GB vyhradenej pamäte pre spustené aplikácie, ohromujúci displej a nevídanú rýchlosť čítania dát. A k tomu je mobilnejší a prenosnejší než kedy predtým!

Viac info

Tablet alebo notebook?

Ľahký, výkonný, so skvelou výdržou. ThinkPad X1 Tablet je dokonalým hybridom medzi notebookom, tabletom alebo premietacím plátnom. O tom rozhodujete iba vy! Perfektné riešenie pre všetkých profesionálov na cesty môžete ovládať iba hlasom, prstom alebo stylusom Lenovo Active Pen. A o svoje dáta sa nemusíte báť, zabezpečenie heslom nahradíte otlačkom prsta alebo skenom tváre.

Viac info