HP Inc.

HP

Spoločnosť HP Inc. (skrátene HP) vznikla 1.11.2015 rozdelením Hewlett-Packard Company do dvoch verejne obchodovateľných spoločností, HP zastrešuje obchodnú činnosť v odvetví tlačiarní a osobnej výpočtovej techniky. Víziou spoločnosti je vytvárať technológie, ktoré každému zmenia život k lepšiemu - každému človeku, každej organizácii a každej komunite na celom svete - a to kdekoľvek.

O spoločnosti

Hewlett-Packard Corporation založili v roku 1939 spolužiaci z univerzity v Standforde Bill Hewlett a Dave Packard. Spoločnosť Hewlett-Packard je na našom trhu prítomná nepretržite od r.1967 (vtedy prostredníctvom HP Viedeň), v r. 1979 vzniklo obchodné zastúpenie HP v Československu. Firma Hewlett-Packard Československo, spol. s.r.o. bola založená v roku 1991 a v r. 1993 prevzali funkciu dve nástupnické organizácie pre Česko a Slovensko. Významnými míľnikmi v histórii firmy sú pripojenie firmy Compaq Computer Corporation v roku 2002 a oddelenie spoločnosti v Hewlett Packard Enterprise v roku 2015. Viac informácií na www.hp.sk

Odbornosť a certifikácie spoločnosti AUTOCONT

AUTOCONT je držiteľom štatútu HP Platinum partner a mnohých HP špecializácií – viď detaily. Štatút HP Platinum partner sa prisudzuje iba firmám s vyškolenými odborníkmi a plnením stanoveného obratu v HP produktoch. HP Špecializácie sú súčasťou certifikačného programu HP a zákazníkovi zaručujú istotu, že pracuje s autorizovaným partnerom HP, ktorý má v danej oblasti technológií a riešení vysoko certifikovaný personál a praktické skúsenosti. Pre zaistenie vysokej kvality a komplexnej služby zákazníkovi je AUTOCONT rovnako autorizovaným servisným partnerom. Spoločnosť AUTOCONT pravidelne získava významné ocenenia HP - posledné napríklad tu.