AutoCont SK získal ocenenie spoločnosti Citrix

Bratislava (marec 2018) - Spoločnosť AutoCont SK a.s. získala ocenenie Citrix Fastest Growing Partner Product Boockings.

Spoločnosť Citrix ocenila najúspešnejších zo svojich partnerov na najväčšom školení Citrixu organizovaným v našom regióne Citrix Partner Accelerator 2018.

Cenu do rúk Michala Kašpera, AutoCont Senior System Engineer, odovzdal Piotr Faderski – Citrix Area Director, Eastern Europe, Adriatics, Turkey and Israel.

O spoločnosti Citrix Systems
Spoločnosť Citrix Systems je predným dodávateľom virtuálnych počítačových riešení, ktoré pomáhajú ľuďom pracovať kedykoľvek, odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek prístroja. Viac než 250 000 organizácií z celého sveta spolieha na to, že im Citrix pomôže vybudovať jednoduchšie a ekonomickejšie IT prostredie pre ich užívateľov vďaka virtuálnym desktopom, stretnutiam a dáta centrám.

Spoločnosť AutoCont SK je držiteľom partnerskej úrovne Citrix Solution Advisor - Gold Partner. Dosiahnutý štatút je výsledkom a dôkazom vysokej odbornosti certifikovaných obchodných, konzultačných a implementačných špecialistov.