Efektívne procesy a práca s dátami

Využite cloud aplikácie pre lepšie postupy a riadenie firmy

Office 365 je veľkým pomocníkom pre riadenie firemných postupov a procesov aj pre prácu s podnikovými dátami. Dokážete zefektívniť opakované úlohy, firemné projekty budete schopní riadiť omnoho kvalitnejšie, budete mať dostatočný prehľad o stave rôznych činností v rámci pracovných postupov vašej firmy aj o celkových výsledkoch na jednom mieste, dokážete operatívne do pracovných postupov dopĺňať aj jednoduché aplikácie na ich podporu.

obrázek

V rámci Office 365 je celý rad aplikácií napomáhajúcich tejto oblasti postupov vo firme. Flow vám pomôže vytvoriť automatizované pracovné postupy pre opakované úlohy. Project ponúkne detailné sledovanie, správu a kontrolu firemných projektov, zdrojov a portfólia. Power BI zahŕňa sadu silných nástrojov pre prácu s dátami, obchodné analýzy a prehľady naprieč firmou a PowerApps dokonca umožní efektívnu tvorbu vlastných obchodných aplikácií. Viac k daným aplikáciám nájdete tu.
AUTOCONT má tiež bohaté skúsenosti z projektov vytvárania pokročilých reportov a prehľadov z rôznych zdrojov firemných dát, v tejto Power BI oblasti, nájdete príklady interaktívnych reportov z projektov v oblasti výroby, personálnych nákladov či marketingu.

 

Zistite viac

PDF štúdia s porovnaním nákladov na prevádzku IT s využitím Office 365 verzus lokálne IT riešenie

LinkedIn E-mail