AutoCont získal status Sophos Gold Partner

(Praha, 19. júna 2018) – Spoločnosť AutoCont SK, ktorá splnila náročné technické i obchodné certifikácie spoločnosti Sophos, svetového lídra v oblasti zabezpečenia sietí a koncových bodov, získala status Gold Partner pre Slovensko. Vďaka dosiahnutiu úrovne Gold partnerského programu spoločnosti Sophos môže AutoCont svojim zákazníkom ponúkať riešenia v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmienok vrátane pokročilej technickej a obchodnej podpory výrobcu.

„Spoločnosť AutoCont SK je pre nás obchodným partnerom už 6 rokov. Oceňujeme príkladnú prozákaznícku orientáciu, profesionalitu i osobné nasadenie všetkých zamestnancov a za ich úsilie im chceme poďakovať. Veríme, že AutoCont SK plne využije výhody partnerskej úrovne Gold a naša spolupráca sa bude ďalej úspešne rozvíjať. Spokojný partner znamená aj spokojný zákazník. A to je prvoradý cieľ oboch našich spoločností,” hovorí Patrick Müller, Channel Account Executive Czech Republic & Slovakia.

„Spoluprácu so spoločnosťou Sophos si veľmi ceníme, preto sme sa rozhodli posilniť náš odborný status a zdvihnúť naše partnerstvo na úroveň Gold. Spoločnosť Sophos považujeme za lídra v oblasti bezpečnosti s viacerými jedinečnými produktami na trhu, ktoré oceňujú aj naši zákazníci,” hovorí Igor Ftáček, produktový presales špecialista spoločnosti AutoCont SK.

O spoločnosti Sophos
Spoločnosť Sophos je lídrom v oblasti novej generácie ochrany koncových bodov i sietí. Ako priekopník v oblasti synchronizovanej ochrany vyvíja svoje inovatívne riešenia pre ochranu koncových bodov, sietí, webov, elektronickej pošty i mobilných zariadení a pre šifrovanie dát tak, aby jednotlivé produkty mohli lepšie vzájomne spolupracovať. Na komplexné bezpečnostné riešenia spoločnosti Sophos ako na najlepšiu možnú ochranu pred pokročilými hrozbami i stratou dát sa spolieha už viac než 100 miliónov užívateľov zo 150 krajín. Produkty značky Sophos sú exkluzívne dostupné prostredníctvom celosvetovej siete zloženej z viac než 26 000 registrovaných partnerov. Sophos sídli v britskom Oxforde a je verejne obchodovateľnou spoločnosťou na londýnskej burze pod symbolom „SOPH“. Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.sophos.com.