Logo eKatalog Logo AutoCont

Najbezpečnejšie počítače a tlačiarne na svete

Spoločnosť HP vytvorila silnú stratégiu v oblasti zabezpečenia a správy koncových zariadení pre firemné prostredia. Vybrané rady počítačov HP disponujú vďaka zabudovaným hardwarovým riešeniam silnou bezpečnostnou sebaobranou. Dané produkty majú ale aj zaujímavé vlastnosti pre ochranu firemných aj súkromných dát a osobnej identity.

Prvky bezpečnostnej sebaobrany HP počítačov
  • HP Endpoint Security Controller – monitoruje systém a aktivuje samo liečicé HW procesy
  • HP Sure Start – detekuje škodlivý kód pri štarte, bráni v spustení a zaisťuje automatické zotavenie BIOSu
  • HP Sure Run – stráži kritické procesy systému a reštartuje ich, keď sú napadnuté
  • HP Sure Recover – rýchlo a bezpečne obnovuje firemný PC image cez sieťové pripojenie

HP ponúka aj veľmi efektívne nástroje pre urýchlenie IT správy koncových zariadení v organizáciách. Zabezpečenie tlače obnáša omnoho viac než len zabezpečenie dokumentov. Súčasné hrozby vyžadujú venovanie pozornosti nielen prenášaným dátam, ale aj koncovým zariadeniam v sieti.

Viac info

Elegantný a priestorovo úsporný dizajn

Štíhly profil modelu DR-C225W II sa zmestí aj do tých najtesnejších priestorov, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou na malý kancelársky stôl alebo na predajné pulty. Vďaka softvéru CaptureOnTouch a vstavanému rozhraniu Wi-Fi je dokonalým riešením do malých priestorov.

Viac info

Dvojpásmový bezdrôtový router

ASUS RT-AC750 pre malé skupiny má výkonné dvojpásmové bezdrôtové pripojenie 802.11ac o rýchlosti až 733 Mb/s. Široké bezdrôtové pokrytie vďaka dvom anténam s vysokým ziskom. USB port pre zdieľanie tlačiarní, úložísk alebo 3G/4G pripojenie. Aplikácia ASUS AiCloud pre prístup k súborom, synchronizácii, zdieľaniu a streamovaniu súborov na cestách – rýchlo a jednoducho. Jednoduché nastavenie v priebehu 30 sekúnd.

Viac info

Najmodernejšia dokovacia stanica i-tec

Jedna z najvýkonnejších dokovacích staníc na trhu, ktorá dokáže aj priemerne výkonný notebook premeniť na špičkovú pracovnú stanicu s podporou 4K až 5K rozlíšenia, aj s viacerými monitormi. Vysoko flexibilné možnosti pripojenie aj cesta do budúcnosti: vie sa pripojiť k portom USB 3.0, USB-C a Thunderbolt 3.

Viac info

Vernosť, presnosť, inovácia, ergonómia

24,1" LED ASUS PA248Q 16:10 HDMI, DVI, VGA, DP: Vernosť farieb na úrovni profesionálnych monitorov s kalibráciou. Verné a presné podanie farieb na A+ paneli IPS (100 % s RGB, pomer strán 16 : 10, 1920×1200). Prvý na svete so štyrmi USB 3.0 portami. Exkluzívne funkcie, ako QuickFit, Splendid™ a päťsmerný navigačný gombík. Nastavenie výšky, sklonu a natočenia do strán.

Viac info

Canon imageRUNNER ADVANCE

Séria spoľahlivých, kompaktných a rýchlych tlačiarní navrhnutá so zameraním na firemné kancelárie, s integrovaným skenerom a voliteľným dokončovacím zariadením. Nastavenia inteligentnej personalizácie a zabezpečenia sa ovládajú pomocou intuitívnej dotykovej obrazovky.

Viac info

Vysoká úžitková hodnota a rýchlosť

Žiadny atrament. Ani laser. Tlačiarňami HP PageWide Pro 477dw získate najlepšiu kombináciu minimálnych celkových nákladov na vlastníctvo, kvality tlače a rýchlosti. Čakáte menej a zvládnete viac úloh vďaka najvyšším rýchlostiam v danej triede – až 55 farebných aj čiernobielych strán za minútu. S podporou protokolu LDAP môžete rýchlo obojstranne skenovať priamo do e-mailu a do cloudu.

Viac info