Logo eKatalog Logo AutoCont
Intel Core

Už 9. generácia procesorov Intel® Core™ v PC AUTOCONT

Hoci spoločnosť Intel® v posledných mesiacoch bojuje a bude bojovať s nedostatočnými výrobnými kapacitami na procesory a SSD a týchto produktov je momentálne na trhu nedostatok, napriek tomu nemôžeme opomenúť uvedenie novej generácie procesorov Intel® Core™, ktoré prichádzajú v hodinovom rytme „tik-tak“, tentokrát už v 9. generácii.

9. generácia desktopových procesorov Intel® Core™ prináša
  • Komplet najvýkonnejších procesorov vrátane prvého odomknutého mainstreamového Intel® Core™ i9
  • Akcelerácia dátových operácií medzi procesorom a pamäťou s využitím Intel® Optane™ memory
  • Podporu DDR4 RAM memory až do kapacity 64 GB of a dátového toku 2666 MT/s
  • Nový čipset Intel® Z390 s integrovaným USB 3.1 Gen 2, Intel® Wireless-AC, a podporou gigabitového Wi-Fi
  • Kompatibilitu s čipsetmi Intel® 300 series

Kľúčové slová pre 9. generáciu Intel® Core™ sú: Intel® Turbo Boost Technology 2.0 * Intel® Hyper-Threading Technology (Intel® HT Technology) * Intel® Smart Cache * Graphics Overclocking2 * PCI Express* 3.0 Interface * Intel® Optane™ Memory Support * Intel® Power Optimizer a Processor C-States * Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) * Intel® BIOS Guard * Intel® Boot Guard * Intel® OS Guard * Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) * Intel® Secure Key. Výklad týchto funkcií a vlastností nájdete v odkaze nižšie na tejto stránke.

V PC AUTOCONT nájdete 9. generáciu procesorov v konfigurátore zostáv, napr. v modeli OfficePro 3070.

Oslovte obchodníka alebo produktového manažéra AUTOCONT a rezervujte si nové procesory už dnes.

Viac info

Kvalitný a spoľahlivý základ

Osobné počítače EliteDesk 800 G4 Mini so štýlovým a všestranným designom disponujú vysokým výkonom, skvelými možnosťami správy aj zabezpečenia, spoľahlivosťou a možnosťami rozšírenia. Sú ideálnym riešením pre kancelárie a podnikovú sféru. S množstvom príslušenstva pre montáž, rozšírenia a zabezpečenia môžete vytvoriť to najlepšie riešenie. Profesionálne navrhnutá veľmi kompaktná skrinka tohto mini PC umožňuje ľahký prístup k portom, zásuvkám a pozíciám.

Viac info

Kingston Technology

Zrýchlite a zlepšite výkon svojho biznisu bez nutnosti nákupu novej flotily pracovných zariadení. S pevnými SSD diskami spoločnosti Kingston Technology Company sa bude váš systém načítavať rýchlejšie, zlepšíte prácu aj výkon aplikácií. Produkty sa vynímajú svojou certifikáciou TCG OPAL-čo znamená, že ako jedny z mála spĺňajú extrémne prísne normy medzinárodného štandardu, ktorý zahŕňa výrobu šifrovaných diskov a ochranu užívateľa a jeho dát.

Viac info

Nie som len desktop

Vzhľadom k svojim rozmerom, výkonu a osadeniu portov sa Mac mini hodí aj do situácií, do ktorých sa zatiaľ žiadny Mac nehodil. Teraz na ploche necelých 20 × 20 cm koncentruje ešte viac jadier a človek nikdy nevie, kde všade je Mac mini, alebo desiatky Macov mini, v záprahu. Zvládne až tri externé 4K displeje, alebo jeden externý 5K, možnosť pripojenia eGPU pre renderovanie a výpočty. Podpora pre šifrované úložisko, koprocesor Secure Enclave, Secure Boot a ďalšie bezpečnostné finty.

Viac info

Upgradujte svoje PC doskou ASUS

Asus PRIME B360M-C je doska nabitá funkciami pre podnikových užívateľov, na 8. generácii procesorov Intel. Má 2x M.2 SSD sloty, 4x grafický výstup (1x VGA + 1xHDMI + 2x DPort), 4x DIMM, 1x PCI slot, 1x interný LPT + 2x COM piny pre doplnenie výstupov, TPM header a ochrana BIOSu. Rad užitočných podnikových funkcií a vlastností vďaka pribalenému sw.

Viac info

Urobte toho viac

Od začiatku je Lenovo V410z All-in-One pripravený pre vaše podnikanie. Výkonný, rýchly a ľahko ovládateľný. Umožňuje bez ťažkostí otvoriť súbory, spustiť aplikácie a vykonávať multitasking. Tento veľký displej disponuje antireflexnou technológiou, takže sa môžete ľahko sústrediť na to, čo je dôležité a dokončiť tak prácu rýchlejšie. Je tiež energeticky efektívny a má vylepšené bezpečnostné funkcie - ušetrí vám peniaze a ochráni pred zbytočným stresom.

Viac info

Skutočne tenký klient

Do tejto dokovacej stanice pre Intel Compute card zasuniete kompletný PC na karte (vyberte si z viacerých modelov, od Celeronu až po i3). Získate až 3x USB 3.0, 1x HDMI, 1x miniDP, LAN 10/100/1000; Rozmery: 152x145x23 mm. Karta je proti vysunutiu chránená sw/hw zámkom, integrovaným do firmware.

Viac info