Logo eKatalog Logo AutoCont

Adobe Acrobat DC

PDF – tri písmená, ktoré zmenili svet. Formát dokumentov, ktorý je svetovo najpoužívanejší k prezentácii či spoľahlivej výmene dokumentov, pričom nezávisí na softwari, hardwari ani operačnom systéme. Odmeňovaný za svoju bezpečnosť, aj schopnosť chrániť, skrývať či po prečítaní úplne vymazať citlivé dáta a údaje.

Aplikácia Adobe Acrobat DC nie je iba špičkový prevádzač súborov PDF. Je to najucelenejšie riešenie pre prácu s PDF v súčasnom svete rozmanitých zariadení. Teraz môžete vykonávať úpravy priamo na tablete alebo dokonca aj recenzovať dokumenty so svojim tímom v reálnom čase. Acrobat umožňuje jednoduchú spoluprácu, kedykoľvek a kdekoľvek chcete, na ľubovoľnom zariadení.

Pridajte sa k viac než piatim miliónom organizácií po celom svete, ktoré Acrobat DC používajú k vytváraniu a úpravám komplexných PDF súborov, k prevádzaniu PDF súborov na formáty Microsoft Office a ku komunikácii medzi sebou. Keď potrebujete spolupracovať s ľuďmi na druhom konci sveta, vyplniť a podpísať formulár alebo získať nejaký podpísaný, môžete si byť istí, že vám s tým Acrobat DC pomôže, nech ste kdekoľvek. Odteraz môže ktokoľvek podpisovať dokumenty prstom, dotykovým zariadením alebo pomocou pár rýchlych kliknutí v prehliadači.

Viac info

AC Identita - efektívna správa a riadenie identít

AC Identita alebo Identity Management System (IDM) od spoločnosti AUTOCONT je produktové riešenie, ktoré vám ponúka možnosť bezpečne a efektívne riadiť jednotlivé prístupové oprávnenia do podnikových informačných systémov a aplikácií. Naše IDM sa jednoducho ovláda a spravuje - AC Identita riadi účty komplexne a z jedného miesta. Ponúkame sadu konektorov na aplikácie vo vašej organizácii. Napojením aplikácií na AC Identita riadime identity a oprávnenia vo vašich aplikáciách. Všetky operácie a zmeny zo správy identít detailne zaznamenávame a ponúkame rýchlo a prehľadne v náhľade histórie. Ponúkame garanciu kvality a podpory.

Viac info

TeamViewer 14

Nový štandard pre vzdialené riadenie a vzdialenú podporu. Ešte rýchlejší, dokonalejší, bezpečnejší. Teraz navyše s unikátnym doplnkom riešenia podpory s využitím rozšírenej reality TeamViewer Pilot. Poznáte TeamViewer Blizz a TeamViewer IoT? Pýtajte sa nás, upgradujte a migrujte z iných platforiem. Od nás vždy výhodnejšie!

Viac info

Ako kvalitné je vaše IT?

Pokiaľ ste na tom ako väčšina manažérov IT, pravdepodobne nedokážete na túto jednoduchú otázku poskytnúť jednoznačnú odpoveď. Možno je vaša IT lepšia než pred dvoma rokmi, keď ste do firmy nastúpili. Možno ste hrdí na vysokú úspešnosť plnenia SLA, alebo dokončenia náročných infraštruktúrnych projektov. Lenže všetky tieto kategórie, v ktorých ste zvyknutí uvažovať, sú pre vaše vedenie zúfalo abstraktné. Akokoľvek ste na ne hrdý, reporty o prekročených SLA vo výsledku nikoho nezaujímajú, pokiaľ chýba celková kvalita. CEO chce vedieť, či vaše IT dokáže podporovať kľúčové aktivity firmy. Predný ITSM expert Zdeněk Kvapil sa otázkou kvality v IT zaoberal posledných niekoľko rokov. Jeho IT Quality Index vám dá definitívnu odpoveď.

Viac info

Upgrade ZDARMA

Ste stávajúcim zákazníkom Veeam, vlastníte aspoň 2 licencie Veeam Backup Essentials, rozširujete infraštruktúru a licencia obmedzená pre 6 socketov vám už nestačí? Máme pre vás jedinečnú ponuku. Objednajte minimálne 2 licencie Veeam Availability Suite, obnovte maintenance a pusťte sa do UPGRADE.

Viac info

Dvojnásobný výkon

Arcserve ponúka 2 x UDP Backup Appliance za cenu jednej. Okrem software pre zálohovanie vám zdvojnásobíme diskovú kapacitu úložiska a pridáme službu ukladania dát do cloudu! V rámci tejto ponuky získate All in one riešenie s neobmedzeným zálohovaním, zaisteným Disaster Recovery v podobe druhej appliance a maximálnej dostupnosti dát.

Viac info

Microsoft Office 2019

Microsoft uvoľnil do predaja úplne novú verziu kancelárskeho balíka Office, tentoraz vo verzii 2019. Najviditeľnejšou zmenou je prepracované užívateľské rozhranie, ale noviniek je samozrejme omnoho viac.

Viac info