Veľkoobchod a maloobchod

Firmám s veľkoobchodnou či maloobchodnou činnosťou dodávame komplexné podnikové informačné systémy Microsoft Dynamics, ktoré dokážu pokryť špecifiká oboru aj individuálne potreby. Prepracovaný moderný sklad, logistika, distribučná sieť, maloobchod, starostlivosť o zákazníkov aj ekonomika vám pomôžu efektívne riadiť procesy nákupu, distribúcie a predaja tovaru. Všetky relevantné informácie pod kontrolou vďaka aktuálnym prehľadným manažérskym výstupom. Vďaka integračným kompetenciám sme schopní k daným riešeniam pridávať aj prepojenia s dokumentovými systémami, skenovacími pracoviskami pre elektronické spracovanie prijatých faktúr aj napojenie pokladničných systémov, B2B i B2C webových portálov či riešení pre EDI komunikáciu.

Obchodné a distribučné spoločnosti

Pro obchodní a distribuční firmy jsme na základě našich zkušeností vytvořili řešení na bázi Microsoft Dynamics, které dokáže pokrýt specifika tohoto oboru i individuální potřeby vaší firmy. Propracovaný moderní sklad, logistika, distribuční síť, obchod i účetnictví vám pomohou efektivně řídit procesy nákupu, distribuce a prodeje zboží. Vše máte navíc pod kontrolou díky aktuálním přehledným manažerským výstupům.

Maloobchod

Náš specializovaný informační systém pro retail propojuje pokladní řešení, prodej, správu skladů i celého dodavatelského řetězce s propagačními a obchodními aktivitami, správou financí a analytickými nástroji. Centralizovaná správa prodejní sítě, flexibilní pokladna integrovaná přímo do informačního systému, podpora prodeje a reklamních akcí, cenotvorba, možnost vícekanálového prodeje, eshop, to jsou nástroje , které vám pomůžou zvýšit prodej a zároveň kontrolovat náklady.