Rýchle nasadenie a zaškolenie od AutoContu

Najvhodnejší nákup, rýchle nasadenie i zaškolenie užívateľov

Pre Microsoft Office 365 vám AutoCont ako priamy partner, ktorý nakupuje a komunikuje s európskym centrom Microsoftu v Dubline, vie dobre pomôcť pri voľbe správneho modelu zmluvy pre nákup s 3ročnou, 1ročnou či mesačnou platbou. Vďaka našej pozícii na trhu a úrovni partnerstva so spoločnosťou Microsoft vám tiež zabezpečíme optimálne podmienky pre nákup.

S implementáciami MS Office 365 vo firmách máme už niekoľkoročné skúsenosti. V úvodnej fáze konzultujeme so zákazníkmi konkrétne prínosy, obmedzenia a možnosti jednotlivých služieb MS Office 365, a to z technického, ale aj z finančného pohľadu. Na základe týchto konzultácií navrhneme vhodný licenčný model a technické riešenie s ohľadom na integráciu so stávajúcim prostredím. Pilotným nasadením overíme očakávanú funkčnosť. Na základe skúseností vyberieme vhodnú cestu migrácie a pomôžeme s podporou prevádzky prevádzkovanej infraštruktúry.

Po implementácii prináša MS Office 365 množstvo nových možností a vlastností pre firemných užívateľov. Z vlastných skúseností vieme, ako rýchlo sa noví užívatelia dokážu naučiť nové pracovné postupy, ktoré im nové prostredie ponúka. Preto ponúkame služby postupného vzdelávania užívateľov ich doškoľovaním formou špecializovaných workshopov pre zamestnancov na rôznych pracovných pozíciách, informačnými e-mailovými kampaňami formou užívateľských scenárov, návodov, tipov a trikov.